Kategoriler
Mobil Oyun

Mobile Legends Hile – 2021 Elmas Hilesi

Mobile Legends: Bang Bang, mobil oyunlara bakışı açımızı hızla değiştiriyor. Mobile Legends’ın mobil oyunlarda, özellikle de MOBA oyunlarında devrim yarattığını söylemek yetersiz kalır. Mobile Legends Hile yöntemleri oyun çıktığından beri popüler olmuştur. Oyun 11 Temmuz 2016’da Çin ve Güneydoğu Asya (Endonezya ve Malezya) sunucularında yayınlandı. İlk olarak Android’de piyasaya sürüldü. Daha sonra Kasım 2016’da iOS mağazasında piyasaya sürüldü. Mobile Legends: Bang Bang “Moonton” tarafından geliştirildi. Kısa sürede milyonlarca insan tarafından sevilen ve indirilen popüler bir oyun oldu.

PC oyunları ve mobil oyunlar arasında, özellikle 5vs5 MOBA’lar açısından her zaman bu engel olmuştur. Warcraft, DOTA2 ve LOL gibi PC oyunları 5v5 çevrimiçi oyunların başında geliyor. İnsanların cep telefonu oyunlarında bu deneyimi yaşamak istediklerini söylemek en azından bir rüyaydı ve Mobile Legends bunu başardı ve bu yüzden başarı kaçınılmazdı. Milyonlarca insanın bu oyunu indirmesi ve sevmesi şaşırtıcı değil.

Mobile Legends Hile

Direk Hileyi yapmak için :

Mobile Legends Hile

Mobile Legends hile sadece internet üzerinden olabiliyor. Bu hile ile bedava elmas üretmek için herhangi bir apk’ya ihtiyacınız olmayacak. Herhangi bir kodlama veya programlama becerisi gerektirmediği için oldukça kolaydır. Tek gereken sabit bir internet bağlantısıdır ve tüm süreç tarayıcınız üzerinden gerçekleşir. 

Bunun nedeni, Mobile Legends hilesinin indirilmesini gerektirmeyen bir hiledir. Bu, kötü amaçlı yazılım, casus yazılım veya virüs olmadan %100 güvenli bir yöntemdir. Ayrıca mobil cihazınızda herhangi bir jailbreak veya APK modifikasyonu gerektirmez.

mobile legends elmas

Mobile Legends Elmas Olmadan Oynanır Mı?

Mobile Legends‘in oyun stili, DOTA ve LOL oyunlarına oldukça benzer. Temel olarak 5v5 takım oyunudur, her takımın her biri beş kahraman seçer. Kahraman sayısı çok geniştir ve düzenli güncellemelerle sayıca artmaya devam etmektedir. Yeteneklerine ve özelliklerine göre farklı kahraman kategorileri vardır.

Bu kategoriler :

 1. Marksman : Genellikle “menzilli kahramanlardır” ve tipik olarak yüksek hasar verimine sahiptirler. Temelde bir takım dövüşü sırasında en fazla hasarı vermek zorunda olanlar.
 2. Tank Heroları : Genellikle bir takımı korumak zorunda olanlardır. Yüksek “zırh” özelliklerine sahipler ve bu nedenle öncelikle bir takım savaşı başlatmak zorunda olanlar. Rakiplerden en fazla hasarı alabilirler ve takım mücadelesinde çok dayanıklıdırlar.
 3. Büyücü Heroları : Yeteneklerine daha fazla güvenenler; çoğunlukla ihmal edilebilir fiziksel hasara sahiptirler. Takım savaşında bir büyücünün rolü, takım arkadaşlarına yeteneklerinde yardımcı olmak, zırhları da yoktur ve bu nedenle çok kolay bir hedeftir.
 4. Dövüşçü Heroları : İsminden de anlaşılacağı gibi takım dövüşlerinde çok iyi olanlar. Genellikle iyi hasar verimi ve iyi zırhı vardır.
 5. Asas Heroları : Genellikle fiziksel hasarın yanı sıra yüksek beceri hasarı olanlardır. Tanklar veya savaşçılar kadar dayanıklı değiller. 1vs1 ve böylece bir suikastçının hedeflerini stratejik olarak seçmesi gerektiğinde en iyisidir.
mobile legends hile apk

Mobile Legends Elmas Hilesi Ve Oyun

Asıl Amaç, rakiplerinizi base’ini yok etmektir. Üç koridor vardır; “Üst”, “orta” ve “alt” koridor. Her koridorda her iki tarafta da iki kule vardır, bu “kuleler” kahramanların düşman tarafına ilerlemesini önler. Takım dövüşleri yapmalı ve kuleleri stratejik olarak yok etmelisiniz. Bu, ekibinizin düşmanın basesine ilerlemesini ve sonunda düşmanın merkezini yok etmesini sağlar.

“Jungling” gibi başka yönler de var. Jungling, “orman minyonlarını” öldürerek temelde daha fazla altın kazanmak demektir. “Minyonlar” her dakika yeniden ortaya çıkan bilgisayar birimleridir. Her kahramanın kendine özgü nitelikleri ve buna bağlı olarak fiziksel veya beceri hasarlarına uyan kendi “öğeleri” vardır.

Sadece bunlar değil, tamamlamanız gereken ve oyunu oynayarak kendinizi bulabileceğiniz daha süper harika hedefler var.

mobile legends elmas hilesi

Mobile Legends Bang Bang Hile ve Oyun Modları

Oyunun üç ana modu vardır; Klasik, Sıralamalı ve Özel oyun.

 • Klasik Oyun : Bu modda, eşleştirme sistemi bir oyuncuyu çevrimiçi olarak diğer oyuncularla eşleştirir. Bu oyun diğer oyuncularla online oynanır, ancak oyuncunun rankını etkilemez. Tek bir oyuncu olarak oynayabilir veya oyuna arkadaşlarınızı davet edebilir ve sıraya girebilirsiniz.
 • Sıralamalı Oyun : Bu modda, bir oyuncunun rankı etkilenir. Birbirini izleyen kademelere ilerlemek için kademeli bir süreç var. Bir oyuncu “savaşçı” rütbesi ile başlar ve bir sonraki “rütbeye” ilerler. Rütbe sırası aşağıdaki gibidir (en düşükten en yükseğe)
 • 1. Warrior
 • 2. Elite Master
 • 3. Grand Master
 • 4. Epic
 • 5. Legend
 • 6. Mythic
 • Savaş Oyunu : Bu modda oyuncuların kahramanlarını özgürce seçmelerine izin verilmiyor. İki rastgele kahraman verilir ve devam etmek için bir tane seçilmelidir. Ayrıca, bu mod diğer modlara göre oldukça hızlı bir şekilde sona erer. Bu mod kredi puanları almanıza yardımcı olur.
 • VS A.I : Bu modda, başlktan da anlıyacağınız gibi, A.I (Yapay Zeka) ile savaşacaksınız. Bu 5’e karşı 5 modudur ve yeni karakterleri test etmek, becerileri geliştirmek ve daha fazlasını yapmak için kullanılabilir. Ancak, bu oyun istatistiklerini etkilemez.
 • Özel Oyun: Bu mod Vs ile hemen hemen ilgilidir. AI. Buradaki fark, oyuncuların diğer oyunculara veya AI’ye karşı savaşabilirler. Oyuncular arkadaşlarını birleştirmeye bile davet edebilirler. Bu oyun modu sayesinde, oyuncular becerilerini, yapılarını, kahramanlarını vb. Test edebilirler, bu yüzden bu mod kesinlikle eğlenceli bir moddur.
 • Daha fazla Oyun Modu: Sadece bunlar değil, oyunda olan ve bazıları güncellenen diğer oyun modları da var. Muhtemelen, gelecekte daha fazla oyun modu eklenecektir. Daha fazla bilgi için oyununuzu güncel tuttuğunuzdan emin olun.
mobile legends bang bang hile

Mobile Legends Meta

İşte Mobile Legends en iyi özelliklerinden bazıları

 1. Single / Multiplayer oyunu: Son derece sıkıldığınız takdirde evet, farklı tek oyuncu modlarına sahip olduğu için bu oyunun keyfini tek olduğunuzda da çıkarabilirsiniz. Arkadaşlarınızla bağlantı kurmak ve onlarla eğlenmek istiyorsanız, çok oyunculu mod da mevcuttur.
 2. Çok sayıda Kahraman: Bu oyunda daha fazla hero isteyen oyucular için, oyun oynamak için çok sayıda hero vardır. Daha fazla kahraman = daha fazla heyecan.
 3. 5Vs5 MOBA: Oyunda en popüler mod 5Vs5 MOBA oyunu, bu yüzden şüphesiz, heyecan verici olacak. Oyun modlarına göre farklı sayıda karakter seçin ve savaşın!
 4. Kullanışlı Rank sistemi: Rütbeleri alın ve zirveye çıkın. Oyuncularla rekabet edebilir ve becerilerinizi test edebilirsiniz.
 5. Small Size oyunu: Bu oyunu denemek üzere olan oyuncular için çok iyi bir haber. Oyun boyutu oldukça küçük (yaklaşık 100mb), bu yüzden fazla depolama alanı tüketmiyor ve hatta eski cep telefonlarında bile oynayabilirsiniz.
 6. Kolay Kontrol: Oyunu oynamak için kontroller çok rahat. Savaş kazanmak ve ödüller kazanmak için yeni başlayan biri olsanız bile kontrollere kolayca alışabilirsiniz.
 7. İyi Grafikler: Oyunun grafikleri yanıyor. Mobil bir oyun olmasına rağmen, bu oyunun grafiklerinin son derece güzel ve oldukça ayrıntılı olduğunu inkar edemezsiniz.
 8. Kolay Arayüz: Sadece kontroller değil, bu oyunun arayüzü bile oldukça kolaydır. Bu, bir acemi olarak oynamaya başlarken kaybolmamanızı sağlar.

Mobile Legends Map Hack Var Mı ?

Bu tür hilelerin olması imkansız diyebiliriz.Oyuna sürekli yeni güncellemeler geliyor.Elmas hilesinin mantığı çok farklı olduğu için map hack gibi hileleri güncelleme ile sürekli engelliyorlar.

 1. Güncellemeler yavaş yavaş gecikmeyi en aza indirir ve gelecekteki güncellemelerde gecikme en aza indirilir (gecikme bir oyuncu ağ bağlantısından etkilenmesine rağmen).
 2. Heroların sayısı her güncellemede artmaya devam ediyor ve bu yüzden her zaman yeni ve benzersiz herolar var.
 3. Harita her güncellemede yenilenebilir / iyileştirilebilir, böylece yeni güncellemeler haritada da yeni önemli değişiklikler getirir.
 4. Herolar Mobile Legends te çok önemlidir ve bu nedenle kahramanlar düzenli güncellemelerle “nerfed” veya “buff” alırlar ve böylece oyun daha dengelidir.

Ve zamanla daha fazla güncelleme duyurulacaktır.

Mobile Legends Hile 2021

Mobile Legends 2021 de hileyi zorlaştırmayı başardı, ancak oyuncular oyuna para vermek istemiyor bu yüzden hile ile oyuncular oyuna kolayca erişmek, kolayca ödüller almak istiyor: Mobile Legends Hilesi heroları yükseltmek, arkadaşlarını yenmek, savaşları kolayca kazanmak ve daha fazlasını elde etmeye yarar. Ancak, bu oyununda hile yapmak göründüğü kadar kolay değil. Bu oyun hile için binlerce süper sert prosedür izliyor. Neyse ki, oyuna kolayca erişerek ve kolay ödüller almak için fikrimiz var. Ayrıca, Mobile Legends için bazı hack araçları da vardır. Bu hile araçları da verimli bir şekilde çalışır ve oyunda ücretsiz ödüller almayı kolaylaştırır.Ancak çoğu apk ile çalışır , bizim bulduğumuz yöntem ile apk indirmenize gerek yok.

Mobile Legends apk hile

Kesinlikle apk ve herhangi bir uygulamaya gerek yok. Mobile Legends hile için nasıl nereden elmas alabiliriz? Mobile Legends için hileleri nasıl alabileceğinizi gösteren bir videomuz var, sadece videoda gösterildiği gibi tüm talimatları izlemeniz gerekiyor. Video sayfanın en altındadır. Bu hileler oyunda ücretsiz elmas elde etmeye yardımcı olur. Bunu kullanarak sınırsız elmas ve para alabilir ve oyunda istediğiniz her şeyi elde edebilirsiniz.

mobile legends hile 2020

Mobile Legends Meta

Oyuncuların her yerde aradığı bir başka popüler şey de skinler. Mesele şu ki, insanlar bu yükseltilmiş modlara ve skinlere bedava olarak sahip olmak ve oyun deneyimlerini daha eğlenceli hale getirmek istiyorlar. Peki, popüler olan tonlarca mod var – Mobile Legends Mega Mod, sınırsız para ve elmas, sınırsız taşlar vb. Ayrıca, ücretsiz olarak alabilmeniz için çeşitli yeni skinler ve öğeler var.

Mobile Legends Bedava Elmas Nasıl Alınır?

Aşağıdaki butona tıklayın

ELMAS miktarını seçin (İstediğiniz miktarda)

Kullanıcı adınızı ve platformu seçin

Oluştura başın ve bekleyin

Erişim sistemi ile karşılaşırsanız I’m not a robot butonuna tıklayıp görevi yapın.

DİĞER HİLELER:

Brawl Stars (Güncellendi)
Call of Duty Mobile
King of Avalon
Roblox
Mobile Legends
Dream League Soccer